Uživatel

Fotogalerie

Fotogalerie je určená, pro vaší představu,

jak má vypadat přezutí pneumatik. Pneuservis je mobilní i pevný.

 

  

 

 

 

 

reklama na webu

 

Nejlevnější pneu servis cz. Naše společnost zabývající se službou pneuservisu, vám také nabízí službu reklamy na našem webu. Můžete vložit jak placený odkaz na váš web, tak obrázek z logem vaši firmy. Nemusí se jedna jen o webové stránky firmy, vaše reklama je zde možná i jako prezentace vaší firmy.

reklama za rozumnou cenu

Neváhejte se dotázat na reklamu na náš web. Dotaz můžete buď zaslat na uvedený e-mail, nebo zavolat na uvedené telefonií číslo, které je uvedeno na našem webu. Nebojte se napsat nebo zavolat, určitě se domluvíme jak na ceně, tak na kvalitě. Nabízíme reklamu za rozumnou cenu, vaší prezentaci na náš web.

reklama ceník a informace

Nabízená reklama na náš web, se může lišit podle tipu vložené reklamy. Reklamu si musíte objednat minimálně na jedem rok. Více informací na tel: 776 307 305. Vaše reklama může být vložená jako prezentace vaší firmy. Pokud přemýšlíte vložit vaší firmu na náš web? Prosím neváhejte nás kontaktovat. Určitě budete spokojený. 

obrázek

Nejlevnější pneu servis. Společnost, zabývající se službou pneuservisu, byla založena ve městě Most. Nabízíme službu pneuservisu v pohodlí místa bydliště zákazníka či sídla firmy. Zajistíme prodej nových pneumatik, které dovezeme a přezujeme.

pneu servis most

Zajištění pneuservisu i v nočních hodinách. Dojezd Mobilního neuservisu po Mostě zdarma, mimo Most 10Kč/km..Oprava průrazu a průpichu pneumatik na místě, bez nutnosti odvozu poškozeného kola. Přezouvání vozového parku dle časové potřeby zákazníka či firmy.Kontrola brzdových destiček, kotoučů a stavu motorového oleje.Kontrola množství a kvality brzdové kapaliny.

pneumatiky a informace o nich

Nabízíme k prodeji nové i ojeté pneumatiky různých značek. Přezutí a vyvážení ocelových a hliníkových disků v místě bydliště zákazníka nebo v sídle firmy. Likvidace vašich starých pneumatik nově uskladnění pneumatik, Nutné objednat se telefonicky předem! Na uvedeném telefoním čísle, nebo e-mailu.